Goed weekend voor regiobasketballers

UTRECHT - De basketbalsters van het Utrechtse Amazone hebben in de promotiedivisie een knappe overwinning geboekt op koploper De Groene Uilen. In Groningen werd er met 52-42 gewonnen.
In dezelfde divisie wonnen ook de dames van het Utrechtse Cangeroes. In eigen huis werd Almonte met 69-50 verslagen.
Amazone staat na negentien wedstrijden op de derde plaats met 24 punten. Cangeroes heeft er ook 24, maar heeft twee wedstrijden meer gespeeld dan Amazone. Koploper De Groene Uilen staat na twintig wedstrijden op 32 punten.
In de promotiedivisie voor heren wonnen ook de basketballers van Cangeroes hun wedstrijd. De Utrechters wonnen thuis met 77-74 van Almonte. Cangeroes staat vijfde met dertig punten uit 22 duels.