bekendgemaakt." /> bekendgemaakt. (Foto: Arnold Schenk/RTV Utrecht)" /> bekendgemaakt." /> Bingo FM is de stadsradio voor Utrecht met de hele dag de gezelligste Nederlandstalige muziek!

Bingo FM Bingo FM Bingo FM Bingo FM

- advertentie -

Indelingen lagere voetbalklassen bekendgemaakt

PROVINCIE UTRECHT - De KNVB heeft de indelingen voor de lagere klassen in het amateurvoetbal bekendgemaakt. Wat voor onze provincie opvalt, is dat zondag 2e klasser VVIJ uit IJsselstein na twee seizoenen in West 2 terug is in West 1 en tegen de andere 2e klassers uit de provincie Utrecht speelt.

Op zaterdag bestaan twee poules van de 4e klasse volledig uit clubs uit onze provincie. De Utrechtse clubs zijn allemaal gemerkt met een *.

De nieuwe competitie begint in september.


Zaterdagvoetbal


1e klasse A
AFC, Argon*, BOL, Die Haghe, Forum Sport, Honselersdijk, Monnickendam, Nootdorp, VELO, Valken'68, Voorschoten'97, WV-HEDW, ZOB, Zwaluwen'30


1e klasse C
Almkerk, FC De Bilt*, FC Breukelen*, GRC-14, Huizen, LRC Leerdam*, Montfoort SV'19*, Nvio Sparta, Roda'46*, SVL*, Sliedrecht, WNC, Woudenberg*, Zuidvogels

1e klasse D
Bennekom, csv Apeldoorn, DOS'37, DOS Kampen, DTS Ede, DZC'68, Go Ahead K., Hierden, KHC, De Merino's*, Nunspeet, SDV Barneveld, SVI, SVZW

2e klasse B
BFC, Benschop*, CDW*, CSW*, Delta Sports*, Geinoord*, IJFC*, JSV*, Loosdrecht, Maarssen*, De Meern*, NiTA*, Nieuwland*, Victoria


2e klasse G
ASV Dronten, AVW'66, Batavia'90, FC Horst, Lelystad'67, Lunteren, OVC'85, OWIOS, Renswoude*, Unicum, Valleivogels, Veensche Boys, VRC*, VSCO'61


3e klasse C (West1)
Altius, Baarn*, CJVV*, DOSC*, FZO*, 't Gooi, Hees*, FC Hilversum, Jonathan*, Laren'99, Olympia'25, TOV*, VVZ'49*, Zeist*


3e klasse D (West 1)
Brederodes*, DESTO*, DVSU*, EDO*, FC Oudewater*, Focus'07, Hercules*, Houten*, Kockengen*, Lopik*, OSM'75*, Odysseus'91*, Voorwaarts*, Vriendenschaar

3e klasse C (Zuid1)
Alblasserdam, Ameide*, De Alblas, Dilettant, Groot-Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, Perkouw, SV Meerkerk*, Schelluinen, Schoonhoven, Streefkerk, VVAC, Vuren

3e klasse D (Zuid 1)
BLC, BZC'14, Capelle, GDC, GVV'63, HSSC'61*, Haaften, MVV'58, NEO'25, NOAD'32, ONI, SC Everstein*, Sparta'30, TSVV Merlijn

3e klasse B (Oost)
Advendo'57, AGOVV, Blauw Geel'55, Hoevelaken, ONA'53, Otterlo, Rood Wit'58, SKV, Stroe, Terschuurse Boys, Veenendaal*, VVOP, Zeewolde, Zwart Wit'63

4e klasse D (West 1)
AC Amsterdam, Germaan/De Eland, HBS, Hertha*, Hoofddorp, Legmeervogels, Nieuw Sloten, Overbos, RKAVIC, Sporting Martinus, UNO, VWE, Vogelenzang

4e klasse F (West 1)
BVV'31, Diemen, Eemnes*, FC Weesp, Forza Almere, Geuzen Middenmeer, JOGA Fortius, NVC, Overamstel, Real Sranang, Sporting Allmere, TOG, Tos Actief, Zeeburgia

4e klasse G (West 1)
ASV'65, BZC'13, Cobu Boys*, Eemboys*, HVC*, KVVA*, Nederhorst, OSO, De Posthoorn*, SEC*, SVM*, VOP*, De Vecht*, Wasmeer


4e klasse H (West 1)
Aurora*, Bunnik'73*, Elinkwijk*, Faja Lobi/KDS*, HMS*, Odijk*, SV Nieuw Utrecht*, SV Vechtzoom*, Saestum*, UVV*, VIOD*, VVIJ*, VVJ*, Vianen*

4e klasse I (West 1)
Austerlitz*, Candia'66*, DEV Doorn*, DVSA*, FC Driebergen*, Musketiers*, Oranje Wit*, Patria*, SVF*, SVMM*, SVP*, VVA Achterberg*, 't Vliegdorp*


4e klasse B (West 2)
Alphense Boys, Bodegraven, Kamerik*, Linschoten*, NSV'46, ROHDA'76, SCH'44*, Siveo'60*, Sportief, VEP*, WDS, Woerden*, Zevenhoven, Zwammerdam

4e klasse C (West 2)
ASW, Ammerstol, BSC'68, Bergambacht, Cabauw*, Floreant, GSV, Gouderak, Haastrecht, Moerkapelle, Moordrecht, Oosterheem, SPV'81*, Stolwijk

4e klasse C (Oost)
Achterveld*, Barneveld, Ede/Victoria, EFC'58, Fortissimo, Harskamp, De Paasberg, Prins Bernhard, SDS 55, Veluwse Boys, Vierhouten'82, Wodanseck

4e klasse D (Zuid 1)
ASH, Asperen, Beesd, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport'55*, Lekvogels*, OSC'45, Peursum, Rhelico, Noordeloos, SVS'65, Unitas, Well



Zondagvoetbal


1e klasse A
AFC'34, AGB, Assendelft, DSOV, FC Uitgeest, Fortuna Wormerveer, Hillegom, Hoofddorp, Kampong*, Kolping Boys, LSVV, Legmeervogels, ROAC, SDZ


2e klasse B
DCG, DWS, FC Weesp, Hooglanderveen*, FC Jeugd, KDO, De Meer, PVCV*, Pancratius, RODA'23, SV Nieuw Utrecht*, SO Soest*, Theole, VVIJ*

3e klasse D (West 1)
AFC Quick 1890*, APWC*, Abcoude*, Amsvorde*, 's Graveland, HDS*, Ouderkerk, PVC*, Rivierwijkers*, Roda'46*, Sporting'70*, VVZA*, Vreeswijk*, Zwaluwen Utrecht'11*

4e klasse E (West 1)
't Goy*, ASV Arsenal, Ankaraspor, CTO'70, Geinburgia, Geuzen Middenmeer, JSV*, Kismet*, Schalkwijk*, TABA, TOG, VVA Ardahanspor*, WV-HEDW, Waterwijk

5e klasse B (West 1)
AFC IJburg, Allen Weerbaar, Badhoevedorp, Blauw Wit/Beursbengels, DRC, Forza Almere, Germaan/De Eland, Nautilus, OSC, SMVC Fair Play, VSC*, Volewijckers


Reageren op dit bericht? Mail naar sport@rtvutrecht.nl.




Sportoverzicht

- advertentie -
- advertentie -
- advertentie -
- advertentie -