Grote overlast A27 door werk aan bruggen

UTRECHT - Weggebruikers krijgen begin volgende maand te maken met afsluitingen, omleidingen en langere reistijden op de A27 tussen Utrecht en Breda. Rijkswaterstaat voert groot onderhoud uit aan drie bruggen.
Onder meer de betonverharding op de Lekbrug in Hagestein wordt aangepakt en daarvoor zijn er minder rijstroken beschikbaar. Ook zijn er reparatiewerkzaamheden aan de voeg van de Houtense brug. Dat is de brug over het Amsterdam-Rijnkanaal.
De Merwedebrug over de Boven-Merwede tussen Gorinchem en Sleeuwijk gaat voor groot onderhoud enkele weekenden helemaal dicht in zuidelijke richting.
Veerdiensten in de buurt gaan extra diensten draaien om het verkeer over te zetten. Het werk begint dinsdagavond 31 juli en duurt tot maandagochtend 6 augustus.