Brandweer haalt zieke vrouw van de Domtoren

UTRECHT - Een vrouw die tijdens een rondleiding in de Domtoren onwel was geworden, is zaterdagmiddag naar beneden gehaald door de brandweer. De actie van de brandweer zorgde voor veel bekijks: door het mooie weer zaten de terrassen op het Domplein vol.
De vrouw kreeg op 70 meter hoogte een epileptische aanval. Samen met ambulancemedewerkers en politie-agenten hebben brandweermensen de vrouw naar beneden gebracht. Op dertig meter hoogte is vervolgens de ladderwagen ingezet om het slachtoffer op de begane grond te krijgen.
De vrouw is daarna in stabiele toestand naar het UMC gebracht.
Om de brandweer de ruimte te geven, heeft de politie een deel van het Domplein enige tijd moeten afzetten. De brandweer spreekt van een perfecte samenwerking tussen de hulpdiensten.