Geen supporters mee met FC Utrecht naar De Grolsch Veste door rellen vorig jaar

Utrecht - FC Utrecht moet zonder aanmoediging naar FC Twente in januari. Supporters van de Domstad hebben het vorig jaar zó bont gemaakt, dat ze nu niet meer welkom zijn.
In september vorig jaar ging het flink mis. Een groep supporters misdroeg zich en politiemensen en stewards van FC Twente raakten gewond. "Daarnaast zijn er diverse vernielingen aangericht en zijn supporters van FC Utrecht uit het veiligheidsvak gebroken. Dit leverde onveilige situaties op voor andere bezoekers van de voetbalwedstrijd", aldus de gemeente Enschede.
De wedstrijd staat zondag 22 januari op het programma. De burgemeester van Enschede hakte uiteindelijk de knoop door, op advies van het Openbaar Ministerie (OM), de politie en FC Twente. Het is de bedoeling dat supporters van FC Utrecht in het nieuwe voetbalseizoen wel weer welkom zijn in Enschede.