donderdag 12:23 uur

Julianapark weer uitwijkplek voor festival


Foto: tipgever Idol Mind op Unieuws.nl

Foto: tipgever Idol Mind op Unieuws.nl


UTRECHT - Het Julianapark lijkt de aangewezen plek te zijn voor festivals die de gemeente Utrecht op het laatste moment moet verplaatsen. Moest eerder dit jaar al het hiphopfestival Roffest verplicht uitwijken naar het park in de wijk Zuilen, nu is het groene gebiedje aangewezen als plek voor Oktoberfest 2010.

Vorig jaar werd dat festival nog in het Wilhelminapark gehouden. Na klachten van omwonenden werd dit jaar gekozen voor de Laan der Wetenschap als locatie voor het Duitse muziekfeest waar onder andere artiesten als de Biergarten Boys optreden.

Omdat op 30 september, de eerste dag van het festival, ook de thuiswedstrijd van FC Utrecht tegen Liverpool is, wordt nu een nieuwe plek voor het festival gezocht. Dit omdat de gemeente een bierfeest vlak naast een Galgenwaard vol voetbalfans geen goed idee vond.

Nu loopt dus een vergunningsaanvraag voor het Julianapark in Utrecht als plek voor het driedaagse feest. Officieel hebben omwonenden nog twee weken de tijd om bezwaar te maken maar de gemeente verwacht dat het feest gewoon in het park kan plaatsvinden. De organisatie van het feest is daar in ieder geval wel van overtuigd.


Laatste update: vrijdag 12:48 uur
2287x getoond  | © RTV Utrecht
Zondag en maandag aangepaste dienstregeling NS



REGIO - Ook op zondag en maandag rijdt de NS een aangepaste dienstregeling in de Randstad, Overijssel, Gelderland en Flevoland. Dat betekent dat het aantal intercity's wordt gehalveerd.
  Bericht bevat foto('s) lees verder  »
Chaos op spoor leidt tot aangepaste dienstregeling



REGIO - Er rijden vandaag geen intercity's meer van en naar Utrecht Centraal. De NS en Prorail hebben per direct de dienstregeling aangepast in de regio.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
Overlast voor verkeer blijft beperkt



REGIO - Niet alleen op het spoor maar ook op de weg hadden automobilisten zaterdag nog last van het winterweer. Grote problemen bleven vooralsnog uit.
  Bericht bevat foto('s) lees verder  »
Gezellige drukte op de ijsbanen



REGIO - Behalve veel ellende in het verkeer en openbaar vervoer zorgt de winterkou ook voor veel plezier. Veel schaatsliefhebbers trekken er dit weekend op uit om hun rondjes te rijden op de ijsbaan.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
Steeds beter met Utrechtse VMBO-scholen



UTRECHT - De VMBO-scholen in de stad Utrecht stonden er lange tijd slecht voor, maar het gaat langzaam beter. Het aantal aanmeldingen groeit weer en de beoordelingen zijn positiever. De gemeente heeft de afgelopen tijd fors geïnvesteerd in het onderwijs in de stad.
  Bericht bevat foto('s) Bericht bevat videofragment(en) lees verder  »
FC Utrecht geen last van Vertonghen



UTRECHT - FC Utrecht heeft volgende week in de Amsterdam ArenA geen last van Ajax-verdediger Jan Vertonghen.
  Bericht bevat foto('s) lees verder  »